krasnobrod.tv

Pomóż Polakom na Wschodzie-„Kresowa Paczka”

dodano: 08 grudnia 2017

Pomóż Rodakom na Wołyniu i włącz się do zbiórki świątecznych darów dla Polaków mieszkających za naszą wschodnią granicą.  Stowarzyszenie Wołyński Rajd Motocyklowy oraz Zarząd Osiedla Kilińskiego, działający pod patronatem Marty Pfeifer Radnej Rady Miasta Zamościa zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli i szerokiego serca do udziału  w akcji „Kresowa Paczka”.

Organizatorzy zbiórki proszą o dary w postaci: trwałych artykułów żywnościowych, produktów chemii gospodarczej i kosmetycznej, środków opatrunkowych, zabawek, gier planszowych i słodyczy. Zbiórka będzie prowadzona od 4 do 31 grudnia w siedzibie Zarządu Osiedla Kilińskiego, ul. Kilińskiego 11 ( obok DT„ Hetman”) w czwartki, w godzinach 17.00 – 19.00 oraz w punkcie przy ul. Partyzantów 53, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 17.00. Zebrane dary zostaną przekazane Polakom mieszkającym na Wołyniu, między innymi w takich miejscowościach jak: Równe, Kowel, Łuck, Zdobułów. Jak mówi radna M. Pfeifer - wolontariusze stowarzyszenia Wołyński Rajd Motocyklowy dostarczą ”Kresowe paczki” wprost do rąk naszych najbardziej potrzebujących pomocy i wsparcia Rodaków. Paczki niosą ze sobą także przesłanie o tym, że w Polsce pamiętamy o Polakach pozostałych na Wschodzie.
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz