krasnobrod.tv

Porady po raz czwarty

dodano: 22 lutego 2018

W najbliższą sobotę 24 lutego, już po raz czwarty mieszkańcy Zamościa będą mogli skorzystać z darmowych porad prawnych. Z udzielanych podczas trzech dotychczasowych tur bezpłatnych porad i konsultacji prawnych skorzystało wielu mieszkańców naszego miasta. Poszukiwali oni darmowych porad prawnych najczęściej z zakresu prawa spadkowego, prawa pracy i prawa rodzinnego. Część osób, które przybyły, aby uzyskać pomoc prawną podzieliło się ze mną swoimi uwagami, spostrzeżeniami i propozycjami dotyczącymi poprawy warunków życia w Zamościu.

Zapraszam mieszkańców Zamościa do skorzystania z bezpłatnych porad i konsultacji prawnych, tym razem w sobotę 24 lutego. Pomoc skierowana jest dla mieszkańców miasta, którzy mają różnego rodzaju problemy związane z prawem, a nie stać ich na profesjonalną płatną pomoc prawną. Z bezpłatnych porad mogą skorzystać także ci, którzy zderzyli się z bezdusznymi paragrafami i urzędniczą obojętnością w swoich życiowych sprawach. Porad udzielać będą prawnicy, natomiast w tym samym czasie, o problemach, bolączkach i potrzebach mieszkańców Zamościa będzie można porozmawiać ze mną.
Zapraszam na kolejną turę porad, które odbędą się w Kancelarii Radcy Prawnego Konrada
Jaeschke mieszczącą się przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 39b w sobotę 24 lutego, w godzinach 10.00 do 15.00. Kolejne dwie tury bezpłatnych porad prawnych zaplanowane są w następujących terminach - 10 marca, od godz. 10.00 do 15.00, 24 marca, od godz. 10.00 do 15.00.

Marta Pfeifer
Radna Rady Miasta Zamościa
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz