krasnobrod.tv

Uważajmy na drodze

dodano: 14 maja 2018, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Biłgorajscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło minionej nocy w okolicach miejscowości Tarnogród. Kierowca fiata potrącił pieszego, który z poważnymi obrażeniami ciała przebywa w szpitalu. Do groźnego zdarzenia doszło także w sobotę w Siedliskach Pierwszych w pow. krasnostawskim. Kierująca BMW, 38-latka, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu volkswagenowi.

Minionej nocy  policjanci w trakcie patrolu trasy W-835 w okolicach miejscowości Tarnogród zauważyli mężczyznę, który machając rękami w stronę radiowozu wzywał pomocy. Okazało się, że był to 18 letni mieszkaniec gminy Księżpol. Jak wstępnie ustalili policjanci, 18 latek, który kierował fiatem potrącił 31 letniego mieszkańca gminy Tarnogród. Potrącony mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 31 latek, który szedł poboczem drogi, nagle wtargnął wprost pod jadący samochód. Kierowca fiata był trzeźwy. Pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności wypadku.
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz