krasnobrod.tv

Radecznica, wybory, obietnice

dodano: 18 listopada 2010

Jestem mieszkańcem Radecznicy. Zbliżają się wybory. Na wójta jak zwykle startuje Gabriel Gąbka, który już kilka kadencji piastuje ten urząd. Chwali się, jaki to on wspaniały, jak wiele zrobił. Faktem jest, że powstają chodniki, oczyszczalnia ścieków.

Do chwili obecnej Radecznica jak i cała gmina była terenem bezpiecznym. Od czasu do czasu tylko jakaś kradzież. Zwykłe wybryki małoletnich, głupiutkich jeszcze dzieciaków. Czy wiecie Państwo, jaki prezent zafundował nam Pan Wójt przed wyborami? Napisał do KMP w Zamościu, że nie życzy sobie Posterunku Policji w Radecznicy. Nie podoba mu się, że nasi policjanci tak bardzo interesują się utrzymywaniem porządku w gminie. I zgodnie z prośbą wójta, Posterunku Policji w Radecznicy jak i też Sułowie (bo to połączone rewiry) nie będzie. Policjanci mają w swoim dorobku wiele sukcesów. Skutecznie udało im się zwalczyć miejscowy handel narkotykami, pijaństwo osiedlowe, burdy, które były u nas codziennością. Wandalizm się szerzył dopóki obecni policjanci się tym wszystkim nie zajęli na poważnie. Teraz już Wójtowi nie potrzeba policji. Tylko co z nami, obywatelami? Najbardziej uderzy to właśnie w zwykłych, porządnych obywateli, którzy do tej pory mieli spokojne życie. Teraz, obawiam się, że wszystko to co złe, co działo się w gminie powróci na nowo. Warto by było pogadać z Wójtem, co ma do powiedzenia w tej sprawie, a obywatele pewnie chętnie dowiedzą się tego od samego Wójta. Bo oczywiście jak zwykle, dowiedzą się ostatni. I tak nie da się już nic zrobić, decyzje zostały podjęte. Ale może warto, aby ludzie zmienili swoje poglądy polityczne, albo przynajmniej nagrodzili kogo trzeba w niedzielnych wyborach samorządowych.  

Marcin

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 08:39, 25 stycznia 2016 przez: gośc

Radecznica kojarzy sie z jednym Zacytuj

dodano: 13:59, 24 kwietnia 2011 przez: HTF

ech, janko co ty bredzisz chlopie? czy ty wogóle wiesz gdzie w Radecznicy mozna wypic piwo? Własnie NIGDZIE poza tym sklepem i to ZA nim a nie POD. A na zgonie to nikt do domu nie wraca tylko leży jak już. Poza tym wcale nie trzeba być pijanym wystarczy mieć piwo w dłoni. A swoją drogą to widzę że janko nie muzykant ale budowlaniec bo mu beton w głowie siedzi. Zacytuj

dodano: 00:05, 19 kwietnia 2011 przez: janko

I dobrze robi ta policja. Czy robiła. Wy w tej Radecznicy macie tylko w głowie jedno - nachlać się pod sklepem i iść na zgonie do domu....A jak nie pod sklepem to i tak się miejsce zawsze znajdzie, bo przeciez "pić trzeba!", prawda? żal. A potem macie pretensje, że was policja łapie i mandatami za picie publiczne każe. Ale jak się ma w głowie beton, to nic dziwnego, że się stoi w miejscu publicznym i się pije, choć się doskonale wie, że zaraz przyjedzie policja z karteczkami do wypisania :-) Tak, tak, młodzi Radeczniczanie - betonem się to zwie, bo raczej nie rozsądnym myśleniem. Zacytuj

dodano: 22:32, 15 kwietnia 2011 przez: HTF

No, kurde..."stare władze" uczą swoje pisklęta, jak mają postępować, czyli"za sklepy i walić mandaty po kolei" !!! To wy jesteście ponad, więc za sklepy i kᛧ&)(a do roboty, bo do końca służby wam tylko belka zostanier!, A ja jadę stuknąć Elkę do Mokregolipia! właśnie kończy pracę, a jeszcze paru menelom recepty wypiszę! Kocham cie elka - irek! Zacytuj

dodano: 20:37, 21 lutego 2011 przez: gosc

O pomieszczenie to bym się nie martwił;tylko co będzie z ;DONOSICIELAMI' .A może by tak rzucić parę nazwisk..... Zacytuj

dodano: 17:32, 04 lutego 2011 przez: Jmz

Policji w Radecku już nie ma, nawet tablicę zdjeli. Teraz pytanie co będzie w tym pomieszczeniu? Proponuję ping- ponga i piłkarzyki. Miejsca jest dużo, wyburzyć trzeba tylko ścianki działowe które wcześniej oddzielały poszczególne "sektory" tego nieszczęsnego posterunku. W przedostatnim pomieszczeniu okna były zamalowane czy jakąś dyktą przysłonięte plus zasłony (jak w prosektorium) bo tam miały miejsce przerwy pomiędzy zasklepowymi patrolami z full opcjami :-) Czekamy na właściwe wykorzystanie tego miejsca, bo wcześniej służyło raczej watpliwie... Zacytuj

dodano: 21:28, 29 stycznia 2011 przez: gpp

A może by tak ktoś założył osobną stronę,coby można było się wypowiedzieć na temat policji w naszej gminie.Bo teraz piszemy na stronie ,,marcina,, .Wypowiedziec się każdy morze przecież żyjemy w PANSTWIIE ,,Prawa,, I w państwie opiekuńczym a także i prorodzinnym,w co zapewniali nasi kandydaci do sejmu w poprzednich wyborach. I proszę się nie bać że kogoś namierzę,bo wolnosc wypowiedzi gwarantuje nam ,,konstytucja,, A może jakiś kanydat na posła za kilkadziesięt głosów zajmie się tą ,,bandą,, w policyjnych mundurach. Zacytuj

dodano: 12:13, 27 stycznia 2011 przez: frc

A może i czytają...szkoda, że tak wymagają przestrzegania "prawa" a sami łamią te podstawowe... Zacytuj

dodano: 22:27, 23 stycznia 2011 przez: gosc

Ciekawe czy czytają to Ich żony....... Zacytuj

dodano: 18:53, 11 stycznia 2011 przez: frc

No a kto pamięta jak policja z Radecznicy"integrowała" się i "integruje do tej pory z obywatelkami? Zacytuj

dodano: 22:48, 07 stycznia 2011 przez: gosc

Sukcesów to im jeszcze u nas przybedzie.Sam miałem z nimi spotkanie trzeciego stopnia:A tak pozatym to moje przewidywania się sprawdzają .że wraca terror sprzed wyborów.... Bo czy będą w cebulowie czy gdzie kolwiek to naszej gminie nie popuszczą a szczególnie sielskiej dolinie.... Zacytuj

dodano: 16:45, 06 stycznia 2011 przez: jmz

policja w radecznicy HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAhahahahahahaha www.zal.pl HAHAHAHAHah Pańczyk hihihihihihahahahahahaahhaahah płakac mi się chce ze szczęścia :D:Dpolicja w radecznicy HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAhahahahahahaha www.zal.pl HAHAHAHAHah Pańczyk hihihihihihahahahahahaahhaahah płakac mi się chce ze szczęścia :D:D Co to ten www.zal.pl? Nie moge na to wejsc... Zacytuj

dodano: 16:37, 06 stycznia 2011 przez: ela

Sukcesów na innym gruncie chyba, bo już się pakują. Były ostatnio doniesienia o kradzieżach i innych sytuacjach w Szczebrzeszynie i okolicy, więc może tam im lepiej pójdzie, w co szczerze wątpię...ale jedno jest pewne: mandatów w Cebulowie przybędzie. Zacytuj

dodano: 17:15, 24 grudnia 2010 przez: gosc

A ja życzę POLICJI sukcesów....i Wójtowi ...... Zacytuj

dodano: 14:43, 24 grudnia 2010 przez: JMZ

No raczej nikt zastrżeżeń nie miał co do wyborów z tego co mi wiadomo... Zacytuj

dodano: 22:16, 23 grudnia 2010 przez: gosc

Czy demokratyczny ?.. Mam wątpliwosc Zacytuj

dodano: 22:13, 23 grudnia 2010 przez: JMZ

Dobrze Wojtek pisze! Otóż muszą te dwa sektory współpracować, bo tylko wtedy uda się coś osiągnąć!,,Czekam(y) Zacytuj

dodano: 19:27, 23 grudnia 2010 przez: wojtek

Szanowni Państwo,proponowałbym uszanować demokratyczny wybór na wójta,moim zdaniem właściwego człowieka,doświadczonego i należałoby go wspierać. Poza tym są jeszcze radni,przecież też demokratycznie wybrani i jeżeli nie będzie współpracy z wójtem, to marnie widzę najbliższe 4 lata w Radecznicy...to tak pod rozwagę. Zacytuj

dodano: 21:41, 19 grudnia 2010 przez: ela

Ech...do pierwszego lutego...będzie mi cię Irek brakowało.... Zacytuj

dodano: 11:28, 19 grudnia 2010 przez: asd

policja w radecznicy HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAhahahahahahaha www.zal.pl HAHAHAHAHah Pańczyk hihihihihihahahahahahaahhaahah płakac mi się chce ze szczęścia :D:D Zacytuj

dodano: 19:47, 09 grudnia 2010 przez: ;;;;;

Hej "gościu"ciemnotą to ty sam jesteś. Zacytuj

dodano: 19:07, 09 grudnia 2010 przez: ja

może pan wójt i władze zrobiłyby coś aby stworzyć miejsca pracy dla bezrobotnych z terenu gminy Radecznicy np. prace interwencyjne Zacytuj

dodano: 18:58, 09 grudnia 2010 przez: ja

policja w Radecznicy była gorliwa i być może przesadzała z tymi mandatami za piwo , ale prawdą też jest że w Radecznicy jest duże przyzwolenie społeczne na picie i wsiadanie za kierownicę bo przecież samochód nabiera mocy, picie w pracy też nie jest czymś nagannym i zdarza się w wielu instytucjach i firmach na terenie gminy, a do domu wraca się samochodem. No cóż nic co ludzkie nie jest nam obce Zacytuj

dodano: 22:33, 08 grudnia 2010 przez: gosc

Twoj kandydat jest lepszy [ ciemnoto] Zacytuj

dodano: 22:11, 08 grudnia 2010 przez: ;;;;;

Jednego takiego radnego to nie chcieli ani w powiecie ani żeby został wójtem....Zresztą skończcie to ciągłe narzekanie. Zacytuj

dodano: 22:08, 08 grudnia 2010 przez: gosc

No i k...a mamy ciemną doline....Ale zła sie nie ulękniem bo ty panie jesteś z nami. Zacytuj

dodano: 21:18, 08 grudnia 2010 przez: :)

a mi sie wydaje, ze chyba radni powiatowi reprezentuja nasza gmine w powiecie..... Zacytuj

dodano: 21:00, 08 grudnia 2010 przez: xp

Ale to chyba wójt reprezentuje naszą gminę w powiecie!!! I tylko tyle robi, że ją reprezentuje i na tym się jego rola kończy! Przykre. Zacytuj

dodano: 19:44, 08 grudnia 2010 przez: rozsadny

ludzie!!!!! te drogi na ktore tak narzekacie, to drogi powiatowe, wiec swoje pretencje, zale i rozterki kierujcie w tamtym kierunku.... Zacytuj

dodano: 19:40, 08 grudnia 2010 przez: :)

a byliscie gdzies na terenie innych gmin?Wyjezdzajac poza Nasza gmina, to nawet snieg z drog nie jest zepchniety!!!!! Jakby ktos inny zostal wojtem, to pewnie snieg z drog byl by juz zdarty do asfaltu, a moze nawet asfalt by zwinal :) Zacytuj

dodano: 19:35, 08 grudnia 2010 przez: ja

kazdy widzi, to co chce zobaczyc.... Zacytuj

dodano: 18:59, 08 grudnia 2010 przez: ja

dobrze ze chociaż Rada Gminy się zmieniła troszkę, Radecznica ciemna dolina coś w tym jest prawdziwego i smutnego Zacytuj

dodano: 15:25, 08 grudnia 2010 przez: lamper

mowilismy ..... ze trzeba zmian bo ten wojt jest ....????? nic nie robi i nic sie tu nie dzieje> to .... teraz idioci widzicie jaki on jest dobry do ... Zacytuj

dodano: 14:36, 08 grudnia 2010 przez: xp

To było do przewidzenia. Wyobraźcie sobie teraz Drodzy wyborcy, że tak będzie przez 4 lata!!! I co wyście najlepszego zrobili wybierając takiego wójta? Zacytuj

dodano: 12:21, 08 grudnia 2010 przez: ewa

4 grudnia na dzień przed wyborami , drogi w Radecznicy odśnieżone. Samochód strażacki ze spychaczem jeździł. Dzisiaj jest trzeci dzień po wyborach i zobaczcie jak wyglądaja drogi, chodniki, parkingi. Strażaka ze spychaczem nie widać. Zacytuj

dodano: 23:13, 06 grudnia 2010 przez: jestem zazenowany

ludzie! co wyscie najlepszego zrobili Zacytuj

dodano: 22:20, 06 grudnia 2010 przez: :)

sprawiedliwość- będzie w niebie. każdy z nas będzie osądzony z tego co uczynił najmniejszemu...i niech sumienia nasze będą czyste. Zacytuj

dodano: 20:52, 06 grudnia 2010 przez: rozczarowany

Za to Pan Gąbka spłaci dzieciom mieszkania w Warszawie!!! I gdzie tu sprawiedliwość? Zacytuj

dodano: 18:31, 06 grudnia 2010 przez: gość

pan komornik nie wykończy domu bo nie będzie wójtem !!! Zacytuj

dodano: 23:16, 05 grudnia 2010 przez: ;;;;;

No i mamy w RADECZNICY WÓJTA.HURAAAAA. Zacytuj

dodano: 20:25, 04 grudnia 2010 przez: ela

No to do jutra wszystkim, I do urn! Kto na kogo chce. każdy swoje zdanie wyraził i fajnie, ale to jutro się okaże. Dzięki za dyskusię ciekawą! Pozdrawiam! Zacytuj

dodano: 20:25, 03 grudnia 2010 przez: gosc

Napewno......Bo mnie marzy się gmina nowoczesna i przyjazna ludziom.a nie ciemnogród.Zobacz pani Elu jak się rozwija gmina Frampol jakie tam są latem imprezy jak wyremontowane uliczki wszystko za pieniądze z UE i policja przyjazna a w radecznicy dożynki i świeto szkapy w gorajcu.Niechcę gminy zaoranej od podlesia po trzesiny .Świat idzie naprzód a pani dziadeczek zostaje w tyle.być morze niewie jak wniosek wypełnic o dotacje UE .Mamy drugiego kandydata jaki jest to jest mugbyc lepszy ale coś nowego.Ten chociasz wie jak wypełnić wniosek. Zacytuj

dodano: 18:59, 03 grudnia 2010 przez: bolek

Brawo Panie Gąbka już dawno trzeba było z tą policją się rozliczyć może to da przełożonym obraz ich działania. Swoją drogą nie wiem co to za życzliwy sąsiad, który nie widzi ile zrobił Pan Gąbka dla Radecznicy. Skończyć z finansowaniem w Radecznicę a dać środki w teren gdyż teren ocenia Pana działania pozytywnie a obiecanki Komornika to marzenia małego dziecka. Zacytuj

dodano: 16:32, 03 grudnia 2010 przez: ela

W sielskiej lepiej... Zacytuj

dodano: 22:27, 02 grudnia 2010 przez: gosc

No widzę że popiera pani dziadeczka ....Obyśmy 6 grudnia nie obudzilismy sie w ciemnej dolinie Zacytuj

dodano: 22:12, 02 grudnia 2010 przez: ela

Oby nie...ale kontrkandydat wysuwa takie postulaty, że nawet prezydent RP ma bardziej stonowane...Kiedy czytam tę ulotkę to normalnie aż nie wierzę, że to wszystko jest tak łatwo osiągnąć: place zabaw, świetlice, miejsca spotkań dla młodzieży, drogi, boiska, przedszkola, zagospodarowanie jezior w Podlesiu i Gaju, gminny zakład gospodarki komunalnej, odnowa centrów miejscowości (tylko jakich??), przydomowe oczyszczalnie ścieków, bezprzewodo...ech, styka.Kto chce więcej poczytać to u Sarzyńskiego są jeszcze ulotki. Na koniec stwierdzę tylko, że chyba Pan E.K wróży sobie posadę na okres około 30 lat, bo w pierwszej (oby nie) kadencji to nawet rozpakować się nie zdąży. Zacytuj

dodano: 19:50, 02 grudnia 2010 przez: gosc

A ja wiem.To było zagranie przedwyborcze.A po wyborze G.G. wróci wszystko ze wzmożoną siłą i będziemy mieli niezły bigos. :) Zacytuj

dodano: 21:27, 01 grudnia 2010 przez: j 24 j 25

nie czepiajcie się policji oni są spoko jak ich nikt nie wkurzy , ale dziadek gg coś knuje innego liczy tu jeszcze cztery latka pobimbać ,niewiadomo jaki prezent nam zmodzi Zacytuj

dodano: 19:28, 01 grudnia 2010 przez: ela

No, żeby to było jeszcze niedozwolone miejsce...a tu mamy 18 - 20 wieczorem, ławeczka za sklepem, nikogo oprócz piwoszy nie ma, nikt z ulicy nie widzi, jest spokojnie (bo i jak ma być), okoliczne sklepy przemysłowe zamknięte...a tu TRACH! Zajeżdża Kia (swoją drogą fajnie nią na ręcznym w zakręt do Mokregolipia wchodzili) wysiada (...) i bez mydła wali mandaty.Wtedy gadka "no ale panie, przecież nic się nie dzieje, spokój jest, a właściwie to my sobie pójdziemy...niestety, za późno, mandaty w tym czasie są gotowe, trzeba tylko złożyć podpis.Amen. Zacytuj

dodano: 10:16, 01 grudnia 2010 przez: wychowany w trzeźwości

Odnośnie sukcesów policji to powiedzcie dlaczego po każdej dyskotece powywracane znaki, przecież to jest norma, policja o tym tez wie. podejrzewam że na pewno kilka razy widzieli wandala który coś takiego robi ale lepiej zajechać do wiejskiego sklepu i wlepić dziadkowi mandat za spozywanie trunku w niedozwolonym miejscu. a sprzedawcy x5 Zacytuj

dodano: 10:08, 01 grudnia 2010 przez: Sąsiad Wójta

Miejmy tylko nadzieję że rządy pana Wójta GG już się skończyły, potrzeba nam zmiany, człowieka na czasie który dobierze mądrą kadrę, pozyska fundusze i wreszcie coś zacznie się dziać. I nikt nie będzie mydlić społeczeństwu że wybudował 9 km dróg. Ludzie spójrzcie prawdzie w oczy co do tej pory u nas się działo. Zaścianek Zacytuj

dodano: 08:48, 01 grudnia 2010 przez: XXX

U nas w Krasnobrodzie jest tak samo policja daje mandaty za piwo pod sklepem i jazdę na rowerze po piwie na wsiach ale pod postarunkiem to puszek po piwie nie widzi wandali co znaki drogowe przewracają tez nie zauważa a żeby sprawcę kradzieży złapać to trzeba im palcem wskazać który to i jeszcze długo sie zastanawiają co z nim zrobić ale nie mamy takiego burmistrza co by im śrubę przykręcił. Zacytuj

dodano: 19:12, 30 listopada 2010 przez: ela

Tak, tak, kitrała się w krzakach...ech... Zacytuj

dodano: 23:05, 28 listopada 2010 przez: antoni

ciekawe co napiszesz jak ci ktoś po jednym piwie zaparkuje w zadzie albo w pijackim widzie butelkę po jednym piwie na główce rozbije, pewnie gdzie była policja może kitrała się w krzakach Zacytuj

dodano: 20:58, 26 listopada 2010 przez: ela

No widzę,że dyskusja rozgorzała. I dobrze, o to chodziło. No więć Marcinie ( nazwiska nie będę podawał, bo i po co?), jak widzisz na załączonym obrazku, policja w Radecznicy nie jest zbyt dobrze postrzegana..., czemu się wcale nie dziwię, patrząc na te ich "sukcesy" jak to nazywasz, smutno mi sie robi poprostu...Często myślę jednak, że oni są szczęśliwi robiąc to co robią. A z kim się "kto lubi", to ty już wiesz... Zacytuj

dodano: 23:12, 23 listopada 2010 przez: gosc

Sukcesy Policji.......takie maja jakie nauczyli sie w szkole policyjnej.......nidawno podawly medja jak sie sakola polscy POLICJANCI.......WSTYT Zacytuj

dodano: 16:25, 23 listopada 2010 przez: sdfasf

hahaha Dobre Zacytuj

dodano: 14:02, 23 listopada 2010 przez: kww

no właśnie. Policja w radecznicy to porpstu nieudacznicy którzy w iiny sposób nie umią się wykazać tylko zabierając prawo jazdy panu który wypił sobie jedno piwko po męczącym dniu! to ich jedyne sukcesy bo takich prawek zabrali na pewno kilkadziesiąt. A gdy czasami są naprawde potrzebni bo ktoś gdzieś robi rozpiernicz to ich oczywiscie nie ma albo są gdzieś indziej bo przecież muszą złapać roweryste po jednym piwku. żal dupe ściska jak sie patrzy na te ich sukcesy Zacytuj

dodano: 13:12, 23 listopada 2010 przez: życzliwy

każdemu może sę przydarzyć jesteśmy tylko ludzmi Zacytuj

dodano: 00:11, 23 listopada 2010 przez: :)

Swoja droga dobry ruch ze strony pana Gabki paru mlodych pojdzie zaglosowac zeby nie bylo policji. A pamietacie jak pan obecny wojt sie obsikal na festynie :) ? to jest WOJT !!! tak sie rzadzi .Radecznica to dziadostwo jakich malo i czekam na zmiany Zacytuj

dodano: 22:21, 22 listopada 2010 przez: prawdomówny :)

jakie sukcesy pff..... o czym mowa ludzie .... oni tylko wystawiają mandaty i to niby mają byc sukcesy zallll jakie kiedy i gdzie narkotyki hahahaha chłop po całym dniu zapierniczania w polu kurde jedzie do sklepu (Rowerem) na piwo i co już odrazu prawo jazdy i grzywna za co powiedzcie ludzie ZA CO??? Ta policja nie była nigdy tu potrzebna i nie będzie zrozumcie to ... każdy będzie robił jak mu sie podobało bo tak było od zawsze ......... mandaty za brak świateł w rowerze to jest mądre pytam sie ??? nie no jak najbardziej popieram Wójta ma pan świętą racje <ok> P,S a i jeszcze jak niby oni mają jakiekolwiek sukcesy ... a może i mają jak mają takich kolegów bez prawa jazdy i wystarczy miec telefon :):):))) Zacytuj

dodano: 20:10, 22 listopada 2010 przez: życzliwy

sukcesem policjii w radecznicy jest walka z kolarzami po jednym piwie już kilku z gminy siedzi za kratkami na koszt państwa 2600 zł miesięcznie popieram wójta w jego decyzjii..;) Zacytuj

dodano: 17:18, 22 listopada 2010 przez: skoter

sukcesem policji jest picie wódki po remizach strażackich !!! Zacytuj

dodano: 15:07, 22 listopada 2010 przez: ela

Sukcesy policji w Radecznicy??? ha,ha,ha!! Stosy mandatów za byle co (najczęściej picie piwa ZA sklepem wieczorową porą gdzie już nikogo nie ma tylko kilka osób sączących po całym dniu pracy piwo. Jakie burdy, dewastacje itp. , jakie narkotyki? Dobra, Burek wróć:a co z okradzionym na kilkadziesiąt tysięcy zł bankiem, ukradzionym spod sklepu samochodem W BIAŁY DZIEŃ, oraz skradzionymi spod tegoż sklepu również w środku dnia pieniędzmi??? Ja się pytam CO????, gdzie są winni? I to mają być sukcesy? heh, jeżeli tak, to ja chyba mam mylne pojęcie sukcesu...Nie potrzebuję takiej policji... Zacytuj