krasnobrod.tv

Radecznica, wybory, obietnice

dodano: 18 listopada 2010

Jestem mieszkańcem Radecznicy. Zbliżają się wybory. Na wójta jak zwykle startuje Gabriel Gąbka, który już kilka kadencji piastuje ten urząd. Chwali się, jaki to on wspaniały, jak wiele zrobił. Faktem jest, że powstają chodniki, oczyszczalnia ścieków.

Do chwili obecnej Radecznica jak i cała gmina była terenem bezpiecznym. Od czasu do czasu tylko jakaś kradzież. Zwykłe wybryki małoletnich, głupiutkich jeszcze dzieciaków. Czy wiecie Państwo, jaki prezent zafundował nam Pan Wójt przed wyborami? Napisał do KMP w Zamościu, że nie życzy sobie Posterunku Policji w Radecznicy. Nie podoba mu się, że nasi policjanci tak bardzo interesują się utrzymywaniem porządku w gminie. I zgodnie z prośbą wójta, Posterunku Policji w Radecznicy jak i też Sułowie (bo to połączone rewiry) nie będzie. Policjanci mają w swoim dorobku wiele sukcesów. Skutecznie udało im się zwalczyć miejscowy handel narkotykami, pijaństwo osiedlowe, burdy, które były u nas codziennością. Wandalizm się szerzył dopóki obecni policjanci się tym wszystkim nie zajęli na poważnie. Teraz już Wójtowi nie potrzeba policji. Tylko co z nami, obywatelami? Najbardziej uderzy to właśnie w zwykłych, porządnych obywateli, którzy do tej pory mieli spokojne życie. Teraz, obawiam się, że wszystko to co złe, co działo się w gminie powróci na nowo. Warto by było pogadać z Wójtem, co ma do powiedzenia w tej sprawie, a obywatele pewnie chętnie dowiedzą się tego od samego Wójta. Bo oczywiście jak zwykle, dowiedzą się ostatni. I tak nie da się już nic zrobić, decyzje zostały podjęte. Ale może warto, aby ludzie zmienili swoje poglądy polityczne, albo przynajmniej nagrodzili kogo trzeba w niedzielnych wyborach samorządowych.  

Marcin

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz