krasnobrod.tv

IV Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej

dodano: 25 sierpnia 2010, kategoria: Kultura

 Fundacja Młodzieżowej Orkiestry Kameralnej DIVERTIMENTO z Warszawy i Krasnobrodzki Dom Kultury serdecznie zapaszają na IV Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej "PER ARTEM AD ASTRA", który odbędzie się w dniach 22-28.08.2010 roku w Krasnobrodzie.

Festiwal organizowany jest przy współpracy z Parafią Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny i Parafią Zesłania Ducha Świętego w Krasnobrodzie oraz Urzędem Miejskim w Krasnobrodzie.
Honorowy patronat nad Festiwalem objął Pasterz Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Wacław Depo. 

Festiwalowi patronują także: Burmistrz Krasnobrodu Janusz Oś i Katedra Dydaktyki Muzycznej Instytutu Muzykologii Katolickiego Uniewersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

W ramach festiwalu oprócz recitaci organowych, koncertów muzyki kameralnej i barokowej odbędzie się III Ogólnopolski Konkurs Organowy, którego współorganizatorem jest Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

Oceń wideo:
Poleć znajomym:
Umieść wideo na stronie
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz